Pl | En
  05-430 Celestynów
Jatne 19 Polska
tel. (+48 22) 610 48 32
O firmie
Historia
Galeria
Dotacje unijne
Kontakt
Polityka prywatności
Oferta Technologie Innowacje


 


 
O firmie

Kompleksowa obsługa

Ekopak-Plus jest nowoczesną firmą produkującą tekturę falistą oraz najwyższej jakości opakowania z tektury. Jest firmą elastycznie reagującą na potrzeby klienta. Nasze zaangażowanie w zapewnienie satysfakcji klientów, łączenie różnych technologii w procesie produkcji, rzetelność obsługi oraz szczególna dbałość o produkt finalny sprawiają, że z powodzeniem konkurujemy z największymi w branży opakowaniowej. Entuzjazm i zaangażowanie naszego zespołu skutkują wysoką jakością produktów i komfortem współpracy dla naszych klientów.

Mówiąc o opakowaniach, mamy na myśli kompleksową obsługę. Dzisiejsze opakowanie to nie tylko produkt, lecz także serwis, który Państwu dajemy. Rozwiązujemy takie problemy, jak: atrakcyjność wyglądu w sprzedaży, oszczędność materiału, magazyny buforowe, szybkość dostaw, transport. Wszystkie te techniczne problemy bierzemy pod uwagę w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, dlatego też aspekt świadczenia kompleksowej obsługi jest dla nas priorytetem.

Dysponujemy specjalnym systemem dostaw JUST IN TIME.

NASZE MOCNE STRONY

produkcja przyjazna dla środowiska naturalnego;
szybkość i elastyczność reakcji;
najwyższa jakość produktów i serwisu;
nowoczesny systemy dostaw;
profesjonalna i rzetelna obsługa klienta;
uczciwość, terminowość;
szacunek i uznanie dla naszych klientów i współpracowników;
ciągły postęp w każdej dziedzinie działania.

© EKOPAK PLUS 2010
Projekt i wykonanie strony GlobalLOOK.pl
Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.